Başkan Günel: “Kuşadalılar vefayı, kendisine hizmet edeni bilir" Başkan Günel: “Kuşadalılar vefayı, kendisine hizmet edeni bilir"

Abdurrahman Fırat   
AYDIN (İHA) - 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumhur İttifakı’nın MHP’li Belediye başkan Adayı Burak Pehlivan, ziyaretlerinde projelerini de anlatıyor. Efeler’in eksiklerini tek tek tespit ederek çözüm projeleri hazırlayan Pehlivan, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sporla büyümesini ve gençlerimizin yeteneklerini keşfetmesini istiyoruz” diye konuştu. 

Hayata geçirecekleri spor salonlarının tam donanımlı ve modern olacağına vurgu yapan Pehlivan, “Spor sağlıklı yaşamın temel taşlarından biridir. Ancak üzülerek söylemek istiyorum ki Efeler’de gençlerimizin ve çocuklarımızın sporla buluşacağı alanlar yetersiz. Biz de bu projemiz ile Efeler’de hızlı bir şekilde spor tesisleri kazandıracağız. Zeybek ve Mimar Sinan Mahalleleri’nde imar planında spor alanı olarak belirlenen alanlara kapalı spor salonları, jimnastik ve antrenman salonları yapacağız. Tesislerimiz modern, temiz ve tam donanımlı olacak şekilde hazırlanacak. Tüm hemşerilerimizin kullanımına açık olacak. Gençlerimiz, çocuklarımız, yetişkinlerimiz ve yaşlılarımız için sürekli erişilebilir spor salonları olacak” ifadelerini kullandı.