Güldemet Kızıl   
AYDIN (İHA) - Yerel seçim çalışmalarını gecesini gündüzüne katarak yoğun bir tempoda sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Efeler Belediye Başkan Adayı Anıl Yetişkin, öğrenciler için bir projesini daha açıkladı. Anıl Yetişkin, üniversite öğrencilerinin yanı sıra gerek çocukların güvenli internet kullanımını sağlamak gerekse ailelere de önemli bir külfetten kurtarmak amacıyla şehrin değişik noktalarına ücretsiz wifi erişimi sunulacağını açıkladı. 

Efe wi-fi adını verdiği projeye ilişkin açıklama yapan Anıl Yetişkin, "İçinde bulunduğumuz çağın gereksinimleri dolayısıyla internet erişiminin her yerde kesintisiz olarak sunulmasının önemini biliyoruz. Özellikle de üniversite öğrencilerimiz için bu önem daha da artıyor. Günümüz teknolojilerine baktığımızda birçok olanak internet üzerinden sağlanıyor ve toplumlar artık internet üzerinden şekilleniyor. Biz de sadece Türkiye’de değil tüm dünyada en önemli teknoloji haline gelen internetin öğrencilerimiz tarafından daha aktif ve kesintisiz olarak kullanmaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemiz genelinde birçok farklı noktada kuracağımız wi-fi erişim noktalarının yanında özellikle yurtlar bölgesinde kuracağımız ücretsiz internet erişim noktaları ile vatandaşlarımızın ve gençlerimizin internete erişimdeki maddi engelleri aşmalarına yardımcı olacağız” dedi. 

Başkan Günel: “Kuşadalılar vefayı, kendisine hizmet edeni bilir" Başkan Günel: “Kuşadalılar vefayı, kendisine hizmet edeni bilir"

A W169782 02