Aydın genelindeki ilçe ziyaretlerine devam eden İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Kuşadası Devlet Hastanesi’nde sunulan sağlık hizmetlerini yerinde inceledi.

Her geçen gün büyüyen sağlık altyapısı ile dikkatleri üzerine çeken Aydın’da, sağlık yatırımları aralıksız devam ediyor. Bu çerçevede ilçe ziyaretlerinde hız kesmeye Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Kuşadası Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Sunulan sağlık hizmetlerini yerinde inceleyen ve hastane başhekiminden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Müdür Şenkul, özverili çalışmaları dolayısıyla da sağlık personellerine teşekkür etti.

Jandarmadan vatandaşlara bayram kutlaması Jandarmadan vatandaşlara bayram kutlaması

Konu ile ilgili Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul, Kuşadası Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek yürütülen sağlık hizmetlerini değerlendirdi. Müdürlüğümüz Kamu Hastaneleri Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Destek Hizmetleri başkanları ile Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısının eşlik ettiği ziyarette İl Sağlık Müdürümüz, Hastane Başhekimimizden yürütülen ve planlanan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. İl Sağlık Müdürümüz, ziyareti esnasında tedavi gören hastalarla sohbet ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Acil Servis, Servis ve hastanenin çeşitli hizmetler birimlerinde incelemelerde bulunan İl Sağlık Müdürümüz; sağlık personelimiz ile bir araya geldi. Servis ziyaretinde hemşire ve ebe personellerimiz ile sohbet eden İl Sağlık Müdürümüz ebe ve hemşirelerimizin hemşireler haftasını ve ebeler günlerini kutlayarak, çalışmalarındaki üstün gayretlerinden dolayı teşekkür etti ve görevlerinde başarılar diledi. Ayrıca, hasta ve hasta yakınlarını da geçmiş olsun dileğinde bulunarak, sağlık hizmetleriyle ilgili istek ve önerileri olup olmadığını sordu" ifadeleri yer aldı.

Kaynak: iha