İsmail Ümit Dilşen   
AYDIN (İHA) - Toplantıda; yatırımlara yardımcı olacak konular hakkında ipuçları verildi ve doğru varlığı, doğru zamanda, doğru fiyatla almanın önemi anlatıldı. Ekonomi ve politika gündeminin takip edilmesi ve özellikle sosyal medya yönlendirmelerine kapılmamanın öneminin vurgulandığı toplantıda; finansal yatırım araçları, yatırım yapmadan önce cevaplanması gereken sorular, portföy yönetimi gibi pek çok konu ele alındı. 
  
Katılımcıların sorularının cevaplandırıldığı toplantı sonrası, KUTO Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri tarafından konuşmacılara, Kuşadası illüstrasyon haritasından oluşan çerçeve hediye edildi. 

Kaymakam Gündoğdu'dan kitap bağışı Kaymakam Gündoğdu'dan kitap bağışı

A W157248 02A W157248 03A W157248 04A W157248 05
 
Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Meclis Başkanı Bülent İlbahar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seydi Yıkılmaz, AK Parti İlçe Başkanı ve KUTO Meclis Üyesi Fatih Sarıgöz, MHP İlçe Başkanı ve KUTO Meclis Üyesi Murat İnan, KUTO Yönetim Kurulu Üyeleri Müslüm Yıldırım, Erdem Dikkaya, KUTO Genç Girişimciler Kurulu Üyelerinin de katıldığı ve kalabalık bir katılımla gerçekleşen toplantısı öncesi konuşmacılar, KUTO Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri ile Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan’ın makamında bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.