Cemal Yıldırım   
AYDIN (İHA) - Anlaşmaya göre belediye personelinin Mart ayı maaşı öncesi hesaplara yatırılan promosyonlar Koçarlı Belediyesi çalışanlarının yüzünü güldürdü. 

Kaymakam Gündoğdu'dan kitap bağışı Kaymakam Gündoğdu'dan kitap bağışı

Başkan Kaplan personel promosyonlarıyla ilgili yaptığı açıklama da, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar hiçbir personelimizi mağdur etmedik. Maaşlarını zamanında ödeyerek sıkıntı yaşatmadık. İlk günden beri bizimle birlikte omuz omuza gecesini gündüzüne katarak fedakarca Koçarlı’mıza hizmet eden personelimiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Bu azim karşısına biz de elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz” dedi. 

Ramazan Ayı ile birlikte promosyonların personele katkı sağladığını da ifade eden Başkan Kaplan, “Promosyonlar Mart ayı maaşları öncesinde her bir personelimizin hesabına tek seferde yattı. Çalışanlarımızın en iyi rakamı alması için çaba sarf ettik. En yüksek promosyon miktarında anlaşma sağlamış olduk. Yeni promosyon anlaşmasının ve promosyonların tüm personelimize ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. 

A W161524 02A W161524 03