Uğur Eser   
AYDIN (İHA) - Gençlere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve kitap sevgisini artırmak hedefiyle Aydın genelinde farkındalık çalışmaları yapılmaya devam ederken, Karacasu Kaymakamı Mehmet Gündoğdu, örnek bir harekette bulundu. Gençlerin kütüphanelerden daha iyi şekilde yararlanması amacıyla harekete geçen Kaymakam Gündoğdu, Ataköy İlkokulu ve Ortaokulu'nun kütüphanesine kitap bağışında bulundu. Kitaplarını raflara koyan öğrenciler Kaymakam Gündoğdu'ya teşekkür etti. 
 
Konu ile ilgili Karacasu Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada "Öğrencilerimizin kütüphanelerden daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak, öğrencilerimizde okuma alışkanlığı geliştirerek kitap sevgisini artırmak ve kütüphanelerimizi zenginleştirmek amacıyla Kaymakamımız Mehmet Gündoğdu tarafından ilçemiz Ataköy ilk ve ortaokulu kütüphanesine kitap bağışında bulunuldu" ifadeleri yer aldı. 

Söke TARİŞ Pamuk Kooperatifi Başkanı Özer: "Çiftçinin hakkını kimseye yedirmeyeceğiz" Söke TARİŞ Pamuk Kooperatifi Başkanı Özer: "Çiftçinin hakkını kimseye yedirmeyeceğiz"

A W171569 02A W171569 03A W171569 04