AK Parti Aydın'da Tepkiler Devam Ediyor... AK Parti Aydın'da Tepkiler Devam Ediyor...

Aydın Galatasaray Taraftar Derneği (AYGS), genel kurulun ardından seçilen yeni yönetimi tanıtmak ve Galatasaray’ın 24. şampiyonluğunu kutlamak amacıyla Dayanışma ve Kaynaşma Gecesi düzenledi. "Yıldızların Altında Yeni Zaferler Yolunda" temasıyla düzenlenen gecede bir araya gelen Galatasaray sevdalıları, 24. şampiyonluğu büyük bir coşkuyla kutlarken, derneğin yeni yönetiminin de tanıtımı yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından programda yönetim adına konuşan ve yeni yönetimi tanıtan Hakan Maraş, derneğin vizyonu ve misyonunu anlatarak “Derneğimizin geçmişten bugüne birçok çalışması var. Sürecin içine bizim de dahil olmamız ile birlikte özellikle derneğimizin kuruluş amacına yönelik önemli çalışmalar yapacağız. Derneğimiz, hiçbir şahsi ve kurumsal menfaat gözetmeden Galatasaray’a hizmet etmek amacıyla bu yola çıkmıştır. Ayrıca derneğimiz, her daim Galatasaray’ın ortak menfaatlerini gözeten, polemikten uzak, kurucu ve yapıcı bir çalışma prensibine sahip bir anlayışla çalışmalarını sürdüren, Galatasaray’ı daha ileriye taşımak adına projeler üreten, Türkiye’nin en büyüğü Galatasaray’ımızı en iyi şekilde temsil eden üyelerden oluşmaktadır. Bu uğurda vizyonumuz Galatasaray ve Türk sporunun Aydın ilindeki geleceğine yön veren en saygın ve etkin derneği olmaktır. Yeni dönemdeki yönetimimizde bir takım çalışma komisyonları oluşturduk. Kısa vadede yani 12 ay içerisinde en az 300 aktif üye sayısına ulaşmayı hedefliyoruz. 24. şampiyonluk kupasını da Aydın’a getirme hedefimiz var. 1 ve 3 yıllık orta vadeli planlarımızda da teşkilatlanma olarak en az 400 aktif üyeye ulaşmayı hedefliyoruz. Kulüp temsiliyetini ise delege statüsüne yükseltmek ve kombine bilet sayılarında ulaşılabilir bir sayıya gelmek istiyoruz. Bunları başaracağımıza inanıyoruz. Önümüzdeki yıl da 5. yıldızı sizlerle birlikte göğsümüze takmak istiyoruz” dedi.

“Hep hayal ettiğim bir yönetim olduk”
Aydın’da Galatasaray sevgisini daha da pekiştirmek, sosyal sorumluluk projeleriyle de derneğin adını duyurmak için var güçleriyle çalışacaklarının vurgusunu yapan AYGS Başkanı Fevzi Eryalçın ise “2014 yılında derneğimizi Aydın’da kurduk. Birçok etkinlikler, sosyal faaliyetler yaptık ama Aydın’da yaptığımız en büyük faaliyetlerimizden birisi Aydın’ın göbeğinde Metin Oktay Parkı’nı açmaktır. Ben bununla gurur duyuyorum. Çok güzel bir park oldu. Çok mücadele verdik bu parkın açılışında. Daha sonra araya bir korona dönemi girdi. Her şeyde olduğu gibi spor faaliyetlerine ara verildi. Bir anlamda bizim de derneğimiz uykuya yattı diyebilirim. Korona dönemi geçtikten sonraki ilk genel kurulumuz yapıldı. Genel kurulumuza çok değerli, genç ve heyecanlı arkadaşlarımız katılarak, üye olarak hatta yönetime girerek Aydın’da hakikaten inandığım ve benim hep hayal ettiğim güzel bir Galatasaray yönetimi oluştu. Bu yönetim ilk meyvelerini verdi. Onlara kendim ve hepiniz adına çok teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra derneğimizde bir üye patlaması oldu. Derneğimize gelen yeni üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ve yeni yönetimin sahneye davet edilmesinin ardından Galatasaray marşları eşliğinde toplanan taraftarlar, meşaleler ve bayraklarla coşkulu bir kutlama gerçekleştirdi. Galatasaray’ın 24. şampiyonluğunu kutlayan taraftarlar, şampiyonluk şarkıları ve tezahüratlarla geceyi renklendirdi. Konuşmaların ardından, canlı müzik ve dans performanslarıyla kutlama devam ederken, Galatasaray sevdalıları şampiyonluk coşkusunu doyasıya yaşadı.

A W215642 01A W215642 02A W215642 03A W215642 05A W215642 07

Editör: Doğukan Alkan