Nazilli Belediyesi’nden Arslanlı Mahallesi'nde 6 ayrı noktada çalışma başlattı Nazilli Belediyesi’nden Arslanlı Mahallesi'nde 6 ayrı noktada çalışma başlattı

Uğur Eser   
AYDIN (İHA) - Evde Sağlık Hizmetleri Birimi ekipleri, bakıma muhtaç vatandaşların yanında olmaya devam ederken, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul da hasta ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretler çerçevesinde Efeler ilçesindeki Tepecik Mahallesi’nde ikamet eden ve Evde Sağlık Hizmetleri'nden faydalanan hastaları evlerinde ziyaret etti. Aile bireyleri ve hastalar ile sohbet eden Müdür Şenkul, talep ve isteklerini dinledi. Hastalara geçmiş olsun dileğinde bulunan Şenkul, Evde Sağlık Hizmeti alan hastaların durumları hakkında aileleri ile tedavisini yapan sağlık ekibinden de bilgi aldı. 
 
Evde sağlık hizmeti kapsamında, çeşitli sağlık sorunları nedeniyle hayatlarını yatağa bağlı sürdüren vatandaşlar için Evde Sağlık Hizmetleri Birimi'nin çok önemli bir görev üstlendiğini belirten İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, evde sağlık hizmeti sunumuna ihtiyacı olan bireylerin muayene, tetkik, tahlil, tedavi, tıbbi bakım ve rehabilitasyonlarının evinde ve aile ortamında sağlandığını ifade ederek evde sağlık ekibine yürüttükleri gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür edip çalışmalarında kolaylıklar diledi. 

A W138052 02A W138052 03A W138052 04A W138052 05
 
Vatandaşlar da aldıkları hizmetten son derece memnun kaldıklarını ifade ederek İl Sağlık Müdürü Şenkul nezdinde Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerine teşekkür etti.