Murat Uçkaç   
AYDIN (İHA) - Daha önceki oyunu kaçıranlar ile yeniden izlemek isteyen vatandaşlar için Hamdi’nin İşleri orta oyunuyla yeniden izleyici karşısına çıkan Efeler Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Aydın Kültür Merkezi Hidayet Sayın Salonu’nda tiyatroseverlerle buluştu. Kadın Hakları Koruma Derneği Aydın Şubesi’nin iş birliği ile Ovaeymir, Osman Yozgatlı, Kurtuluş, Cumhuriyet, Güzelhisar, Mimar Sinan ve Kardeşköy mahallelerinden kadın vatandaşların da katılım gösterdiği oyun, izleyenlerden tam not aldı. Genel Sanat Yönetmeni Serkan Fırtına'nın koordinatörlüğünde, Ali Aslan'ın metin düzenlemesini yaptığı, Tuncer Candan'ın yönettiği, Mehmet Keskin'in yönetmen yardımcılığını üstlendiği, EBŞT eğitmenleri ve öğrencilerinin birlikte rol aldığı orta oyunu salonu dolduran vatandaşlara kahkaha dolu bir gece yaşattı. 
 
Tek perdelik orta oyunu sonunda Efeler Belediyesi Meclis Üyesi Ersun Sinanoğlu oyunda tüm emeği geçenler ve oyuncular adına EBŞT eğitmenlerinden, oyunun yönetmeni ve oyuncularından Tuncer Candan’a çiçek takdim etti. 

Başkan Atay’dan Tepecik Mahallesi’ne Kitap Kafe ve Hanımevi sözü Başkan Atay’dan Tepecik Mahallesi’ne Kitap Kafe ve Hanımevi sözü

A W128658 07A W128658 06A W128658 05A W128658 04A W128658 03A W128658 02