Başkan Çerçioğlu: “Aydın için 18 saat çalıştım ve herkese eşit yaklaştım” Başkan Çerçioğlu: “Aydın için 18 saat çalıştım ve herkese eşit yaklaştım”

Cemal Yıldırım   
AYDIN (İHA) - Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, hem vatandaşların sorunlarını evlerinde dinliyor, hem de Ramazan ayının bereketini hemşerileriyle birlikte yaşıyor. Vatandaşların her zaman olduğu gibi Ramazan ayından da yanlarında olduklarını söyleyen Başkan Kaplan, “Ramazan paylaşım ayıdır, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği aydır. Hemşerilerimiz ile birlikte iftar sofrasında buluşup hem sıkıntılarını dinliyoruz, hem de ramazan ayının bereketini ve heyecanını birlikte yaşıyoruz. Bugün de AK Parti Aydın Milletvekilimiz Seda Sarıbaş, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanımız Ebru Alp Kayır, AK Parti ilçe Başkanımız Ümit Özdemir ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanımız Aylin Dağdeviren ile birlikte Orta Mahalle'den Ahmet Kocatürk ve ailesinin hazırlamış olduğu sıcak ve samimi iftar sofrasına konuk olduk ve gönül sofralarında dualarla açtık oruçlarımızı. İftar sofralarımız aynı zamanda gönül sofralarımız olsun. Birliğimiz, beraberliğimiz, bereketimiz bol, sofralarımız her daim kalabalık olsun” dedi. 
 
Kaplan ayrıca, “AK Parti Aydın Milletvekili Seda Sarıbaş ile birlikte ilçemiz önceki dönem Esnaf Odası başkanlarımızdan Mehmet Gökçen'in kıymetli annesi Nigar teyzemizin, ilçemiz esnaflarından Mustafa Atar ve değerli eşi Ayşe Atar'ı ile ilçemiz esnaflarından Sadettin Saygın değerli eşi Ayşe Saygın'ın evlerini misafir olarak, Ramazanlarını mübarek edip, hayır dualarını aldık. Misafirperverlikleri ve güler yüzleri  için kendilerine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.  

A W170330 02A W170330 04A W170330 03