Uğur Eser   
AYDIN (İHA) - Sportif, sanatsal ve kültürel faaliyetler gibi geniş yelpazesi ile Aydınlı gençlerin yeni cazibe merkezlerinden biri haline gelen gençlik merkezleri, öğrencilerini ağırlamaya devam ediyor. Bu çerçevede Başak Koleji 4. sınıf öğrencileri de merkeze gelerek, verilen eğitim ve kursları yakından tanıdı. Gençlik Merkezi’ni gezen öğrencilerin gözdesi ise Deneyap Teknoloji Atölyesi oldu. Her  dönem on binlerce öğrenciye robotik ve kodlamadan nanoteknolojiye, tasarım ve üretimden yapay zekaya 11 farklı alanda eğitim veren Deneyap Teknoloji Atölyesi’ni gezen öğrenciler, hem merkezi yakından tanıdı hem de atölyede yaptıkları maket uçakla eğlendi. 
 
Konu ile ilgili Aydın Gençlik Merkezi’nden yapılan açıklamada, “Bugün Başak koleji 4. Sınıf öğrencilerini gençlik merkezimizde misafir ettik. Gençlik merkezimizi gezdikten sonra DeneYap atölyemizde maket uçak yaptık” ifadeleri yer aldı. 

Matematik Yarışması'nda Başak Koleji öğrencisi, Aydın ikincisi oldu Matematik Yarışması'nda Başak Koleji öğrencisi, Aydın ikincisi oldu

A W150354 02A W150354 03A W150354 04