Aydın’da siyasetin en hareketli yaşandığı ilçe Köşk oldu Aydın’da siyasetin en hareketli yaşandığı ilçe Köşk oldu

Abdurrahman Fırat   
AYDIN (İHA) - İlginç fikir ve projelerinin yanında sempatik tavırları ile eski model bir kamyoneti giydiren Nail Kaplı Anavatan Partisi’nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak çalışmalarına devam ediyor.   

Her seçimde aday olan ve bir zamanlar ‘Aydın’ın üzerine örtmek’ gibi ilginç projeleri ile gündeme gelen Nail Kaplı, siyasetten hiçbir beklentisinin olmadığını tek amacının şehre hizmet etmek olduğunu söyledi. Kamyoneti ile sokak sokak köy köy dolaşıp kendi propagandasını yapmaya çalışan Nail Kaplı, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ile yan yana fotoğrafı ile giydirilmiş seçim kamyoneti ile çalışmalarını sürdürürken çarşı pazarda da broşürlerini bizzat kendisi dağıtıyor. 

Anavatan Partisi ile de uzun bir geçmişe sahip olan Nail Kaplı, Merhum Turgut Özal’ı çok sevdiğini belirterek, “Bu bir hizmet yarışıdır. Bundan dolayı aday oldum. Ben Türkiye’yi geziyorum. Trafik sorununu görüyorum. El yıkayacak çeşme, pazar yerlerinde tuvaletler yok. Çok sıkıntılar var. Aslında benim Aydın’ım cennet. Ancak bazı teknik konulardan noksanlık çekmekte. Otopark sıkıntısı var. Seçilirsem Adanan Menderes Bulvarı’na Adnan Menderes’in heykelini dikeceğim” dedi. 

A W158630 02A W158630 01A W158630 05A W158630 04