Yeniden Refah Partisi Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdal Bulut, yerel seçimlere saatler kala önemli bir açıklama yaptı. 

 Bulut, Aydınlılara seslendiği açıklamasında sandığa gidecek hemşehrilerinden ayakları yere basan, samimi vaatleri dikkate almalarını istedi.

Yeniden Refah Partisi Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdal Bulut, yaptığı yazılı basın açıklamasında yerel seçim sürecini değerlendirdi, sandığa gidecek vatandaşlara çağrıda bulundu. Bulut, seçim çalışmaları boyunca halkın yoğun teveccühü ile karşılaştıklarını belirterek, “Halkımız Yeniden Refah Partisi’ne güveniyor. Milli Görüş belediyeciliğine güveniyor. Kısacası bizlere güveniyor. Saha çalışmalarımızdan bu izlenimi edindik. Tüm hemşehrilerime teşekkür ederim” dedi.

Sandığa gidecek Aydınlılara seslenen Bulut, “Yarın hepimiz sandık başında olacağız. Bu bir yerel seçim. Burada şehirlerimize en iyi hizmet edecek isimlere oy vereceğiz. Herkes çok iyi bilir ki, 1989-1994 yılları arasındaki Milli Görüş belediyeciliği Türk siyasi tarihinde yeni bir sayfa açmıştır. Halktan toplanan vergilerin halka hizmet olarak nasıl döndüğünü bizim belediyelerimiz ispat etmiştir. Biz çalmayan, çaldırmayan belediyecilik anlayışımızla göreve hazırız” ifadelerini kullandı.

AK Parti, Koçarlı seçim sonuçlarına itiraz edecek AK Parti, Koçarlı seçim sonuçlarına itiraz edecek

Bulut açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı;

Ben buradan tüm hemşehrilerime samimi olarak şunları söylemek istiyorum; Yeniden Refah Partisi olarak göreve geldiğimizde israfa son vereceğiz. Çalmayacağız, çaldırmayacağız. Halkımızın, garibanın, emekçinin, emeklinin parasını gereksiz etkinliklere, faydasız organizasyonlara heba ettirmeyeceğiz. Aydın’ın öz kaynaklarını kullanacak, faizle borçlanarak Aydın halkının sırtındaki kamburun büyümesine izin vermeyeceğiz.

Tüm hemşehrilerimin desteğine talibiz. Yeniden Refah Partisi kadrolarıyla Aydınımız da, Türkiyemiz de refaha kavuşacak. Şehrine sahip çık Aydın, nesline sahip çık Aydın!

904737A0 051F 48Bd 8E67 B365B54Ecbea