Merkezi Aydın’da bulunan ve her geçen gün ülke genelindeki şube sayısını arttıran Tuğba Kuruyemiş, İstanbul’da Ramazan Bayramı öncesi 8. şubesini açtı. Yoğun bir katılımın olduğu açılışta, vatandaşlar bayram önü açılışa özel indirim ile alışverişin keyfini yaşadı.

Tarih, turizm ve ticaretin merkezi konumundaki İstanbul Sirkeci’de açılan 8. Mağazanın sadece bir kuruyemiş mağazası değil aynı zamanda Türk Kültürü’nün ve geleneksel lezzetlerinin tanıtıldığı bir merkez gibi hizmet vereceği belirtildi.

Kaymakam Omurca tırmanma yarışında direksiyona geçti Kaymakam Omurca tırmanma yarışında direksiyona geçti

Son yıllarda en fazla büyüyen firmalar arasında yerini koruyan Tuğa Kuruyemiş İstanbul’daki 8. Mağazasını Sirkeci’de hizmete açtı. Firma olarak üretim ve istihdam gayretlerinin devam ettiğini ve bu doğrultuda her geçen gün kaliteden ödün vermeden büyümenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Tuğba Kuruyemiş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tonkul, Tuğba Kuruyemiş markasına güvenen herkese teşekkür etti. Bu güvene layık olmak için çalıştıklarını ifade eden Tonkul, “Tuğba Kuruyemiş olarak her kaliteden ödün vermeden üretmek ana hedefimiz. Bu firma 1980 yılından beri müşterisine verdiği güvenle her geçen gün büyümeye ve istihdam oluşturmaya devam ediyor. Bugün İstanbul’da 8. Şubemizi Sirkeci’de açıyoruz. Çok yakın zamanda Karaköy ve Sefaköy’de yeni şubelerimizi açacağız. Firma olarak biz aynı zamanda Türk Kültürü’nü ve geleneksel lezzetlerini sürdürmeye gayret ediyoruz” diyerek yeni açılan mağazanın hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: iha