• AYREF
  • AKIN YANGIN AGS
  • GÜZELHİSAR OSGB
  • KARTEL SİGORTA
AYDIN HABERLERİ Düzenleme Tarihi : 01 Ağustos 2020 22:38 Haber Girişi : 01 Ağustos 2020 22:39

Aydın PTT'de endişe edilecek bir durum yok

Aydın'da son günlerde bazı basın organları tarafından yapılan haberlerde PTT çalışanlarında koronavirüs çıktığı bildirilmişti.

Yetkililerden edindiğimiz bilgilere göre bugüne kadar 3 PTT çalışanında pozitif vaka tespiti yapıldığı, koronavirüse yakalanan çalışanların kargo bölümünde çalışmadığı ve koronavirüse mesai saatlerinin dışında akraba ziyareti kapsamında yakalndığı bilgisi kaydedildi. 

NAZİLLİ ONUR EKMEK GIDA SAN TİC AŞ

 

Ayrıca ilk vaka sonrasında evde 14 gün karantina uygulanan 17 kişininde sürelerini tamamladıkları ve herhangi bir vakaya rastlanmadığı açıklandı.

 

"SAĞLIK BAKANLIĞI İLE TEYAKUZ HALİNDEYİZ"
Ayrıca edinilen bilgiler doğrultusunda, PTT Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı yetkilileri ile sürekli görüş halinde olduğu ve herhangi bir olumsuz durumda gerekli görülürse Bakanlık yetkilileri tarafından kendilerine sorulmaksızın kısıtlama ve karantina altına alma gibi tedbirlerin gerçekleştirildiği bilgisine ulaşıldı.

 

"VATANDAŞLARIN İÇİ RAHAT OLSUN"
Vatandaşların kargolarını teslim alırken ve teslim ederken gerekli görülen tüm tedbirlerin aldığını açıklayan yetkililer, son derece titiz ve dikkatli davrandıklarını belirterek, vatandaşları galeyana getirecek haber yapan kuruluşlara tepkilerini dile getirdiler.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.