• AYREF
  • ECUMASTERS AYDIN
AYDIN HABERLERİ Haber Girişi : 14 Temmuz 2021 16:03

AK Parti'den MHP Karacasu Belediye Başkan Adayı Erikmen'e destek!

AK Parti Aydın Milletvekilleri, İl Başkanı Ömer Özmen, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez ile beraberindeki heyet Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.

AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Bekir Kuvvet Erim, Rıza Posacı, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Aydın İl Başkanı Ömer Özmen ve Karacasu İlçe Başkanı Fuat Meriç ve Karacasu Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile bir araya gelerek Karacasu'da Başkan Zeki İnal'ın istifası sonrasında gerçekleştirilecek olan seçimler için istişarelerde bulunuldu.

Polat Maden Kurban

 

"MHP'NİN ADAYI'NA DESTEK KARARI"
Gerçekleştirilen istişare sonrasında değerlendirmelerde bulunularak, Adalet ve Kalkınma Partisi, Karacasu'da gerçekleştirilecek Belediye Başkanı seçiminde MHP’nin Belediye Başkan adayı olan Mehmet Erikmen'i desteklediklerini açıkladı.

 

KARTEL SİGORTA

Gerçekleştirilen açıklamada ayrıca; "Şehrimiz için, Cumhur İttifakımız için hayırlara vesile olsun inşallah." ifadelerine yer verildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.