• AYREF
SPOR Haber Girişi : 29 Aralık 2021 20:39

Yıldızspor, Menderes’e geri dönüyor

Sezon başında Adnan Menderes Stadı’nın zeminin kötü olmasından dolayı ilk yarı maçlarını Koçarlı Vali Şenol Engin Stadı’nda oynayan Aydın Yıldızspor, yuvaya geri dönüyor.

MARATON KIRAATHANESİ

 

Efeler Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yapılan bakım çalışmalarıyla zemini düzeltilen Adnan Menderes Stadı, bir Bölgesel Amatör Lig takımı daha kazanıyor. İlk yarıda yoğun maç trafiğinin önüne geçerek zeminin normalleşmesine katkı sunmak adına maçlarını Koçarlı Vali Şenol Engin Stadı’nda oynama kararı alan Yıldızspor yuvaya geri dönüyor. Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 3. Grup ekiplerinden Yıldızspor’da yönetim kurulu aldığı karar doğrultusunda mavi beyazlı takım, ikinci yarı maçlarını artık Adnan Menderes Stadı’nda oynayacak. Mavi-beyazlılar, kendisi ile aynı lig ve gruptaki Aydın ekipleri Efeler 09 Spor FK ve Aydın Büyükşehir Belediyespor ile birlikte lig maçları için Adnan Menderes Stadı’nı kullanacak.

KARTEL SİGORTA

BAŞKAN ÖZCAN, KOÇARLI’YA TEŞEKKÜR ETTİ
Konu ile ilgili açıklama yapan Yıldızspor Başkanı Kaya Özcan, “Sezon başında Adnan Menderes Stadı’nın zemini kötüydü. Üç takım, bu stadı kullandığı zaman zemin daha da kötü olacaktı. Biz ilk yarıda hakkımızdan feragat ederek maçlarımızı Koçarlı Vali Şenol Engin Stadı’nda oynama kararı aldık. İlk yarı sonunda stadın zemini yetkililer tarafından yapılan bakımla düzeltildi. Biz de yönetim olarak aldığımız kararla maçlarımızı Adnan Menderes Stadı’nda oynayacağız. Bizlere ilk yarıda Koçarlı Vali Şenol Engin Stadı’nın kapılarını açan Koçarlı Belediye Başkanımız Nedim Kaplan, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu, Koçarlı Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Mikail Kavaklı ve bizleri maçlarımızda destekleyen Koçarlı halkına teşekkür ediyoruz” dedi.