KÜLTÜR SANAT Haber Girişi : 13 Mart 2023 13:37

Yazarlar Efeler'de Buluşuyor etkinliğinin yeni konuğu Kulin olacak

Murat Uçkaç   
AYDIN (İHA) - Efeler Belediyesi tarafından düzenlenen Yazarlar Buluşuyor  etkinliğinin konuğu yazar Ayşe Kulin vatandaşlarla buluşacak. 
 
Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören 'Yazarlar Efeler’de Buluşuyor' etkinliğinin yeni konuğu gazeteci ve yazar Ayşe Kulin olacak. Kitaplarında ele aldığı toplumsal konular ile milyonlarca kişinin sesi olan ve romanları beyaz perdeye taşınan ödüllü yazar Kulin, 17 Mart Cuma günü saat 18.00’de Nevzat Biçer Nikah ve Konferans Salonu’nda, vatandaşlarla bir araya gelecek. 
 
Efelerli vatandaşları etkinliğe davet eden Başkan Atay, “Mustafa Kemal Atatürk, ‘Sanatsız kalan bir toplumun hayat damarlarından biri kopmuş demektir’ der. Yazarlarımız, toplumun acılarını, mutluluklarını ve haykırışlarını kelimelerle anlatan ve tarihe ışık tutan sanatçılarımızdır. Topluma bu ışığı yansıtan değerli yazarlarımızdan olan Ayşe Kulin’le gerçekleştireceğimiz değerli buluşmaya hepinizi davet ediyorum” dedi. 

KARTEL SİGORTA

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.