• AYREF
  • AKIN YANGIN AGS
SAĞLIK Düzenleme Tarihi : 15 Eylül 2020 12:31 Haber Girişi : 15 Eylül 2020 12:44

Valiliklerden peş peşe gelen açıklamalar... Tedbirler artırılıyor!

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirler sıkılaştırılıyor. Normalleşme süreci sona mı eriyor? Tüm detaylar haberimizde sizlerle..

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında uzun süre 65 yaş üstüne getirilen sokağa çıkma yasakları normalleşme sürecinde kademeli olarak gevşetilmişti. Valilikler tarafından yapılan açıklamalarda bazı illerde 65 yaşına toplu taşıma ve pazar yerleri yasaklanırken, bazı illerde ise daha önce olduğu gibi belirli saat aralıklarında izin veriliyor.

KARTEL SİGORTA

Komşu iller Muğla ve İzmir başta olmak üzere bir çok ilde geri getirilen kısıtlamalar sonrasında, Aydın genelinde de tedbirlerin artırılıp artırılmayacağı merak konusu oldu.

65 yaş üzerine gelen kısıtlama ve tedbirler vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki 65 yaş üstü hangi illerde var? Hangi illerde ne şekilde uygylanıyor? Detaylar haberimizde..

İşte 65 yaş üstü vatandaşlara düğün, toplu taşıma, halk pazarları gibi birçok bölgede bulunmalarını yasaklayan ve kısıtlama tedbiri alan o iller;


Muğla
İzmir
Erzincan
Mardin
Elazığ
Bartın
Kırıkkale
Aksaray
Çankırı
Kocaeli
Karabük
Konya
Tekirdağ
Ankara
Bursa
Manisa
Bolu
Balıkesir
Tunceli
Kayseri
Kütahya
Siirt
Şanlıurfa
Van
Yalova

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.