• AYREF
SPOR Haber Girişi : 14 Ocak 2022 13:33

TVF Köylüoğlu'nu, onurlandırdı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), dört yıldır Aydın Voleybol İl Temsilciliği görevi yapan Ali Köylüoğlu’nu yeniden atayarak görev süresini üç yıl daha uzattı.

TVF’nin yurt içi faaliyetlerinin koordinasyonunu sağlamak üzere İl Temsilciliği görevlendirilmesi yapılırken, Federasyon tarafından teklif edilen ve Bakanlık onayı ile il temsilciliğine uygun görülen temsilciler açıklandı. Bu bağlamda 2017 yılından bu yana Aydın’da il temsilcisi yapan Ali Köylüoğlu yeniden atandı.
Konu ile ilgili açıklama yapan Köylüoğlu, “2017 Yılından beri, elimden geldiğince ve olabildiğince özveri göstererek yürütmeye çalıştığım Aydın Voleybol İl Temsilciliğine, 3 yıl süreyle yeniden atanmış bulunmaktayım.
Şahsımı bir defa daha bu önemli göreve layık gören başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu olmak üzere; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanımız Sayın Mehmet Akif Üstündağ'a, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Cenap Fillikçioğlu'na sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İnşallah önümüzdeki süreçte, Aydın Voleybolu adına daha da güzel işler yapabilme gayreti içinde olacağız.” dedi.

MARATON KIRAATHANESİ

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.