• AYREF
AYDIN HABERLERİ Haber Girişi : 12 Haziran 2022 21:44

Topuklu Efe’den rengarenk festival

Aydın’ın Efeler ilçesinde düzenlenen Aydın Gençlik Festivali renkli görüntülere sahne oldu. Festivalde DJ performansı eşliğinde dans eden gençler, rengarenk boyaları birbirlerine fırlatarak doyasıya eğlendi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nce kamulaştırılarak, etap etap gerçekleştirilen projelerle halkın hizmetine açılan Aydın Tekstil Alanı, Aydın Gençlik Festivali’ne (Aydınfest) ev sahipliği yaptı. Özellikle gençlerin ilgi gösterdiği festivalde, ilk olarak bisiklet, motosiklet ve araba korteji yapıldı. Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı’nın müzik ziyafeti, Feta rap ve Uyanışband rock konserleri ile devam eden festivale Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ünlü televizyon programcısı Okan Bayülgen ile birlikte katıldı. Gençleri selamlayan Başkan Çerçioğlu ve Bayülgen, ondan geriye sayarak, 'colorzest' adlı boya etkinliğini başlattı. DJ performansı eşliğinde gençler, kendilerine dağıtılan rengarenk boyaları birbirlerine fırlattı. Gökkuşağı renklerine bürünen gençler, dans ederek doyasıya eğlendi. Festival, Necati ve Saykolar konseri ile sona erecek. Öte yandan metaverse dünyasına yolculuk da yapıldı. (RAMAZAN AYDEMİR)

KARTEL SİGORTA

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.