• AYREF
AYDIN HABERLERİ Haber Girişi : 22 Temmuz 2022 16:50

'Sihir etkisinde küçük dokunuşlar'ın adresi Dr. Emre Çiçek

Meslek hayatına adım attığı ilk günden beri ilklerin peşinde koşan, sektörde çözüm odaklı yaklaşımlarıyla fark yaratan biri Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçek. 
'Sihir etkisinde küçük dokunuşlar'ın adresi Dr. Emre Çiçek

Yaptığı her işte en iyilerden birebir eğitimler alarak bu işi gün ve gün daha da geliştiren ve 24 yıldır meslek hayatına devam eden Doktor Çiçek, tamamen kişinin ihtiyacına özel çalışıyor. Ayrıca sağlık turizmini daha da geliştirmek konusunda çaba gösteriyor ve Sağlık Turizmi Kliniği Belgesi alan klinik olarak adından söz ettiriyor.

KARTEL SİGORTA

Klinik; saç tedavileri, yüz tedavileri, vücut tedavileri ve teknolojik tedaviler olarak 4 ana başlıkta hizmet veriyor. Saç ekimi, dolgu, botox, ameliyatsız göz kapağı ve burun şekillendirme, lazer tedavileri gibi birçok işlemi birebir hastalarına uygulayan Doktor Emre Çiçek, 'Sende bir güzellik var!' dedirten doğal işlemler için Nişantaşı'ndaki kliniğinde hastalarını ağırlamaya devam ediyor ve doğal sonuçlar isteyen herkesi bekliyor.

Dr. Emre Çiçek Kimdir?

1976 yılında doğan Dr. Emre Çiçek 1998 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. Botulinum toxin dolgu ve Yüz terapileri konusunda Dr. Mauricio De Maio; İsviçre La Prairie Clinic Dr. Roland Ney; Dr.Herve Raspaldo ve Dr. Koenraad De Boulle'nun workshop ve seminerine katılmıştır.

Dolgular (Dudak yanak nasolabial glabellar tear trough vs.) İtalya Siena Üniversitesi'nden Prof. Dr. Pier Antonio Bacci' nın workshop ve seminerine katılmıştır. Ulthera ameliyatsız yüz germe ile ilgili 2010 da Harvard Üniversitesi Tıp fakültesinden Prof.Dr.Matthew White ve Prof.Dr.Diane Duncan' ın workshop ve seminerine katılmıştır.

Lazer (Nd yağ; q switch; erbium yağ; carbon dioxide) ; Ipl ile akne tedavisi yüzdeki telenjiektazi ( ince kılcal damarlar) bacaktaki varis kılcal damarlar, yüz ve vucuttaki her türlü leke pigment tedavileri ve cilt gençleştirme gibi konularda Dünya ve Avrupa Lazer Derneği kurucularından Prof. Dr. Peter Bjerring'ın workshop ve seminerine katılmıştır.

Mezoterapi konusunda ise Fransa International Mesoterapi ve Lipoterapi Derneği Başkanı Dr. Jacques Le Coz'ın workshop ve seminerine katılmıştır. Lipoliz konusunda Alman Network Lipoliz Derneği Başkanı Dr. Claus Peter Meissner'nın workshop ve seminerine katılmıştır.

Saç ekimi (FUT ve FUE ) İngiltere'den Dr. Bessam Farjo ve Nilofar Farjo'nun workshop ve seminerine katılmıştır. Saç ekimi ile ilgili Prof. Dr. A. Barrera – Dr. J. Cooley- -Dr. J Greco (USA) ve Dr. A. Ginzburg seminerlerine katıldı.Radyofrekans ile obesite zayıflama konusunda Dr. Claudia Van Der Lugt'ın workshop ve seminerlerine katılmıştır.

2005 yılı Ocak ayında T.C Sağlık Bakanlığından Medikal Estetik Hekimlik Sertifikası aldı. 2008 yılında da Yeditepe Üni. Tıp Fakültesin'den Akupunktur Eğitim ve Uygulama Sertifikası aldı. 4 yıl boyunca Suadiye, Etiler ve Acıbadem'de özel kliniklerde çalışmalarını sürdürdü.

Ayırca bir Lazer ve IPL firmasının 2005 yılından itibaren Türkiye eğitmenliğini yapmaktadır ve doktor eğitimlerini vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışı tüm kongrelere katılan Dr. Emre Çiçek, European Masters of Antiaging International Masters of Antiaging Network Lipolysis Medikal Estetik Derneği, Medikal e-Estetik Hekimler Derneği üyesidir.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.