GİZLİLİK POLİTİKASI

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları www.efelerhaber.com'a aittir.

 

www.efelerhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunmakta olup www.efelerhaber.com yöneticilerinin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.efelerhaber.com hiçbir bildirim yapmadan, değişikliğe gidebilir.

www.efelerhaber.com yöneticileri sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Yayımlanan tüm köşe yazısı ve yorumlarından yazarları sorumludur.

 

www.efelerhaber.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.efelerhaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

Sitemiz 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkındaki yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu sebeple, sitemiz ‘ uyar, kaldır ’ prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haber / içerikten dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif konu olan eserin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri, üçüncü şahıslar [email protected] mail adresinden veya telefon yolu ile 0 543 427 09 09 veya 0 850 209 9 009 yolu ile bize derhal ulaşabilirler. Tarafımıza ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Senem BİRCAN tarafından incelenecek, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.