AYDIN HABERLERİ Haber Girişi : 19 Mayıs 2023 11:00

SAVAŞ, 'GENÇLER İFTİHAR VE GÜÇ KAYNAĞIMIZ'

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

KARTEL SİGORTA

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs, milletimizin azim ve bağımsızlık aşkının dünyaya ilan edildiği çok önemli bir gündür. Kahraman ecdadımızdan emanet aldığımız cennet vatanımızı, Cumhuriyetimizin teminatı kıymetli gençlerimiz koruyacak ve ileri taşıyacaktır. İstiklal mücadelemizin sembolü olan işte bu günün, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması gençlerimize duyulan güvenin en büyük göstergesidir.

'GENÇLER İFTİHAR VE GÜÇ KAYNAĞIMIZ'

Gençlerimiz geçmişte olduğu gibi bugün de iftihar ve güç kaynağımızdır. Milletini seven, bayrağına sahip çıkan, vatanını koruyan gençlerimiz, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan en büyük dayanağımızdır. Milli şuur ve karakter sahibi gençlerimiz için tüm gücümüzle çalışıyor, gençlerimizin vizyonuna güveniyoruz. Bu duygu ve düşüncelerimle, aziz milletimizin ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum.”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.