SAĞLIK Haber Girişi : 10 Kasım 2023 15:47

Sağlık Müdürü Şenkul, yaşlı çınarları unutmadı

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Evde Sağlık Hizmetleri Biriminden hizmet alan yaşlı çınarları ziyaret etti.   
Sağlık Müdürü Şenkul, yaşlı çınarları unutmadı

Uğur Eser   
AYDIN (İHA) - Evde Sağlık Hizmetleri Birimi ekipleri, bakıma muhtaç vatandaşların yanında olmaya devam ederken, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul da yaşlı çınarları ziyaret etti. İl genelindeki ziyaretlerine devam eden Şenkul, bu çerçevede Efeler ilçesindeki Kardeşköy Mahallesi'nde ikamet eden ve evde sağlık hizmetinden faydalanan yaşlı çınarları unutmadı. Aile bireyleri ve yaşlı çınarlar ile sohbet ederek talep ve isteklerini dinleyip, hastalara geçmiş olsun dileğinde bulunan Şenkul, Evde Sağlık Hizmeti alan hastaların durumları hakkında aileleri ile tedavisini yapan sağlık ekibinden de bilgi aldı. 
 
Evde Sağlık Hizmetlerinden yararlanan hasta ve hasta yakınları ise bu tür ziyaretlerin kendilerini mutlu ettiğini, moral bulduklarını, verilen sağlık hizmetlerinden ve ekiplerden memnun olduklarını dile getirerek, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul’a teşekkür etti. 
 
İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, evde hasta ziyaretlerinin devam edeceğini ve devletin şefkat elinin her daim vatandaşlarımızın yanında olduğunu belirterek evde sağlık ekibine yürüttükleri gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında kolaylıklar diledi. 

KARTEL SİGORTA

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.