GENEL Haber Girişi : 24 Ağustos 2022 11:20

MÜSİAD Aydın Şubesi üye ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor

ATS Kuşpazoğlu Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı ve MÜSİAD Aydın İl Başkanı Taner Kuşpaz, Güzelhisar OSGB AŞ., Efeler Haber ve Karaköse Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Evren Karaköse'yi ziyaret etti.

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Aydın Başkanı Taner Kuşpaz, MÜSİAD Aydın Denetim Kurulu Başkanı Mehmet Evren Karaköse'yi yeni açmış oldukları ÇASMER'i (Çalışan Sağlığı Merkezi) ziyaret ederek başarılar diledi.

KARTEL SİGORTA

Memnuniyetini sosyal medyadan da dile getiren Kuşpaz, "MÜSİAD üyelerimiz Efeler Haber ve Güzelhisar OSGB sahibi Mehmet Evren KARAKÖSE'yi ziyaret ettim. Verimli bir istişarelerde bulunduk. Misafirperverliği için çok teşekkür ederim" notunu düştü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Güzelhisar AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Evren Karaköse, nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlere teşekkür etti. MÜSİAD Aydın Başkanı Kuşpaz ise çalışmalar hakkında bilgiler vererek Aydın ekonomisin büyümesi adına işadamları ile birlikte ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini dile getirdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.