KÖMÜRCÜOĞLU GRUP’TAN ÇİNE’YE DEV YATIRIM

TBMM KİT Komisyon Başkanı ve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Çine Kaymakamı Turan Erdoğan, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, AK Parti Çine Kadın Kolları Başkanı Ayşe Tozar, AK Parti Çine Gençlik Kolları Başkanı Egemen Yılmaz ve partilileri ile birlikte Endüstriyel hammaddeler üretiminde Türkiye’nin önemli aktörlerinden Kömürcüoğlu Grup’a ait Çine Organize Sanayi Bölgesi'nde yaş sebze ve meyve paketleme üniteleri de bulunan soğuk hava deposu’nu ziyaret etti. 

Savaş’ı, Maden sektöründeki çalışmaları ile birlikte yüzlerce kişiye istihdam sağlayan Kömürcüoğlu Grup’un Onursal Başkanı Mustafa Ali Kömürcüoğlu, Kömürcüoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Bircan Kömürcüoğlu ve KIZILAY Çine Şube Sorumlusu Erden Kaya karşıladı. Savaş, tesis ve yatırım hakkında Kömürcüoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Bircan Kömürcüoğlu’ndan bilgi edindi. Ayrıca Savaş, yatırım ile sağlanacak olan istihdam için Kömürcüoğlu ailesine teşekkür ederken başarı temennisinde bulundu. 

-18 DERECE HIZLI SOĞUTMA Tesis inşa ederken hiçbir maliyetten kaçınmadıklarını vurgulayan Bircan Kömürcüoğlu, “Bizim için kalite ve hijyenik ortam ön planda. Soğuk hava depomuzda ürünler el değmeden işlenecek ve paketlenecek. Temmuz ayında başladığımız inşaatımız, Allah’ın izni ile yine bu Temmuz bitecek. 2 bin 500 metrekare alana sahip soğuk hava depomuzun iki odasında -18 derece hızlı soğutmamız ile yaş sebze ve meyve ile birlikte et ve et ürünlerini de depolayıp saklayabileceğiz.  Ürünleri el değmeden işleyip, triyaj hattı ile paketleyeceğiz. İhracata yönelik kaliteli ürünlerimizi, kaliteli pazarlara ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu tesis 7 milyonluk bir yatırım. Yaklaşık 200 kişiye istihdam sağlayacağız" şeklinde konuştu.

 

İSTİHDAMA DESTEK

Kömrcüoğlu Grup araç filosunu artırarak, istihdama destek olmaya devam ediyor. İnsan Kaynakları tarafından yapılan paylaşımda "Yeni Filomuz Hayırlı Olsun. Yeni Yeniliklerle Soframıza Paylaşacağımız Şoför Arkadaşlar Arıyoruz." ifadelerine yer verildi.

 

İnsan Kaynakları tarafından yapılan paylaşımda tam olarak şu ifadeler yer aldı;

 

"Yeni Yeniliklerle Soframıza Paylaşacağımız, Bizimle Beraber Çalışacak Ekip Ruhuna Uygun Şoför Arkadaşlar Arıyoruz. Kömürcüoğlugroup'a Yeni Filomuz Hayırlı Olsun. Araçlarımızı Bugün Teslim Aldık.

MİLAS Fabrika Adresimiz:

Güneş Mah. 19 Mayıs Bulvarı No.126/1 Milas/MUĞLA

İletişim Kanallarımız:

İnsan Kaynakları

0850 241 09 48

Berrin DEVECİ

BAŞ ŞOFÖR

Mustafa Özmen

0 (555) 380 37 76"

  • 9 / 1

  • 9 / 2

  • 9 / 3

  • 9 / 4

  • 9 / 5

  • 9 / 6

  • 9 / 7

  • 9 / 8

  • 9 / 9

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.