• AYREF
GENEL Haber Girişi : 16 Haziran 2022 11:43

Kadınların yeni gözdesi ‘Laperla Güzellik Merkezi’ olacak

Kadınların yeni gözdesi ‘Laperla Güzellik Merkezi’ olacak

Aydın’ın Efeler ilçesinde Gülşah ve Fulya Eyinovası’nın işletmeciliğini yaptığı Laperla Güzellik Merkezi, görkemli bir tören ile hizmete açıldı.

KARTEL SİGORTA

Efeler’in Mimar Sinan Mahallesi’nde hizmette giren Laperla Güzellik Merkezi’nin açılışına Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken ile merkezin işletmecileri Gülşah ve Fulya Eyinovası katıldı. 

Açılış töreninde konuşan Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, “ İki hanımefendi girişimcilik örneği gösterip, burada bu nezih iş yerini açmak için bizleri davet ettiler. Bizde üyelerimin her zaman yanında olduğumuz gibi çok kıymetli dostlarımızla birlikte bu açılışa bugün şahitlik edeceğiz. Bundan sonrası önemli iş yerlerimize sahip çıkmalıyız. Allah iş karşılığı versin. Aydın’da bu tarzda kaliteli hizmet verilebilecek yerlerin açılması hepimiz için çok önemli. Kent kültürü adına, kentin gelişimi adına ve kentin sadece para kazanma ile ticaret yönüne değil aynı zamanda estetik yönün içinde çok önemli. Bu vesileyle kendilerini kutluyorum ve ticari hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi. 


“UZMAN KADROMUZ VAR”
Merkezin işletmecileri Gülşah ve Fulya Eyinovası ise, “Bu bizim hayalimizdi. Biz iki kişi bu yolda her şeye çok emek verdik. En ince ayrıntısına kadar her şeyi düşündük. Danışanlarımızı bekliyoruz. Bu alanda çok sayıda eğitim aldık. Akademilere gittik ve özel eğitimlerimiz var. Bütün sertifikalarımız mevcut. Profesyonel makyaj, kalıcı makyaj, cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, masaj ve birçok alanda hizmet veriyoruz. Açılışa özel kampanyalarımız var, onları sosyal medya sayfamızdan aktif bir şekilde yayınlıyoruz. Takipçilerimiz oradan bize ulaşabilirler. Burası farklı bir güzellik merkezi, içerisinde Aydın’da olmayan makinelerin kullanıldığı ve farklı teknolojiyle çalışan makinelerin bulunduğu. Uzman bir kadromuz var. Dekorasyon olarak bile farklıyız. Her açıdan farklıyız” diye konuştular. Konuşmaların ardından, Başkan Ülken ve işletme sahipleri Gülşah ve Fulya Eyinovası, açılış kurdelesini keserken, kadınlar yeni güzellik merkezini gezdi. Öte yandan, Laperla Güzellik Merkezi, profesyonel makyaj, kalıcı makyaj, cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, masaj gibi birçok alanda Aydınlılara hizmet verecek.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.