AYDIN HABERLERİ Haber Girişi : 25 Temmuz 2022 17:08

EFESİAD yemek organizasyonunda buluştu

EFESİAD yemek organizasyonunda buluştu

HABER: DOĞUKAN ALKAN - Efeler Sanayici ve İş İnsanları Derneği (EFESİAD) 23 Temmuz 2022 Cumartesi günü Kuşadası'nda Haki Et Balık Restaurant'da  plaket töreni düzenledi. EFESİAD Başkanı Coşkun Cerit, yönetim kurulu ve dernek üyeleri organizasyona eşleri ile birlikte katıldı. Toplantıda konuşan EFESİAD Başkanı Coşkun Cerit ; '' Aydın ve İlçeleri olmak üzere Sanayici ve İş İnsanlarını bir çatı altında toplayarak tanışma ve kaynaşmalarını temin etmek, mesleki ve ekonomik yönden bilgi alışverişini sağlamak, projeler üretmek ve üyeleri arasında işbirliği-güçbirliği sağlayacak ortak çalışma zemini oluşturduk. Hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için sanayi, eğitim, bilim, tarım, turizm ve  sosyal girişim konularında deneyimli bütün dernek üyelerimize, yönetim kurulumuza katılım sağladıkları için teşekkür ediyorum. '' ifadelerini kullandı.

KARTEL SİGORTA


''HEDEFLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ''
Hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için sanayi, eğitim, bilim, tarım, turizm ve  sosyal girişim konularında deneyimli üyelerimizle oluşturulan kurullarımız ile birlikte çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. Ülkemize ve ilimize değer katan çalışmaları üyelerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda bölgesel güç olarak diğer dernekler ve bağlı olduğumuz  Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) ve Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ile  birlikte öncelikli alanları tespit ederek, fırsatlar ve çözüm olanakları için ortak çalışmalar yapıyoruz.
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.