EĞİTİM Haber Girişi : 15 Kasım 2023 14:59

Efeler’de "Eğitim Yöneticileri Okuyor" projesi dikkat çekiyor

KARTEL SİGORTA

Uğur Eser   
AYDIN (İHA) - Aydın’ın Efeler ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Eğitim Yöneticileri Okuyor” projesi çerçevesinde istişare toplantısı gerçekleştirilirken, proje ile eğiticiler ve veliler başta olmak üzere herkesin kitap okuması teşvik edilerek öğrencilere örnek olunması hedefleniyor.   


 
Aydın’ın Efeler ilçesindeki öğretmen, öğrenci ve veliler başta olmak üzere tüm vatandaşlara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak hedefiyle başlatılan “Eğitim Yöneticileri Okuyor” projesinde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Proje çerçevesinde Efeler İlçe Milli Eğitim Müdür Hakan Özcan başkanlığında düzenlenen istişare toplantısında proje süreci ve yapılacak etkinlikler konuşuldu. 


 
Özellikle eğitimcilerin ve velilerin öğrencilere örnek olması ve öğrencilerin okumaya teşvik edilmesi yönündeki çalışmaların görüşüldüğü toplantıya proje yürütme kurulunda görevli olan idareciler ve özel büro personelleri katıldı. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.