• AYREF
  • ECUMASTERS AYDIN
AYDIN HABERLERİ Haber Girişi : 26 Kasım 2021 14:03

Duman’a doğum günü sürprizi

Yıldızspor yöneticisi Ali Duman’a yönetim kurulu tarafından doğum günü sürprizi yapıldı.

Yıldızspor Halı Saha Tesisleri’nde yapılan doğum günü sürprizine Ali Duman’nın eşi Fatma ve oğlu Süleyman Duman’ın yanı sıra, Yıldızspor Başkanı Kaya Özcan, kulüp yöneticileri Aydın Eren, Mutlu Gelmez, Bülent Okkan, Okan Uruk ve Birol Uzun katıldı. Mavi beyazlı yönetim, dün akşam saatlerinde 62 yaşına giren Ali Duman’ın doğum gününü kutlamak için halı saha tesislerine geldi. 
DUMAN MUTLU OLDU
Sürpriz doğum günü kutlaması karşısında büyük mutluluk yaşayan Duman, kendisi için hazırlanan doğum günü pastasını kesti. Sürprizden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Duman, doğum gününü kutlayan yönetim kurulu arkadaşlarına ve herkese teşekkür etti.

MARATON KIRAATHANESİ

“ALİ DUMAN BİZİM İÇİN KIYMETLİDİR”
Yıldızspor Başkanı Kaya Özcan, “Ali Duman ağabeyimiz bizim ve kulübümüz için kıymetli ve  değerlidir. Biz de bu özel gününde yönetim kurulu üyeleri ile beraber yanında olup doğum gününü kutladık. Yöneticimiz Ali Duman’a yeni yaşının sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

KARTEL SİGORTA

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.