• AYREF
  • ECUMASTERS AYDIN
AYDIN HABERLERİ Haber Girişi : 09 Eylül 2021 13:50

Cumhur ittifakını buluşturan nişan

İnşaat Mühendisi ve Futbol İl Hakemi Murat Elmas ile Sınıf Öğretmeni Seçil Şimşek arasında yapılan nişan merasimi, Cumhur ittifakı ortakları AK Parti ve MHP’lileri bir araya getirdi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Efeler Mahalle Başkanı ve Futbol İl Gözlemcisi Şenol Elmas’ın oğlu Murat Elmas ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Yöneticisi Murat Şimşek’in kızı Seçil Şimşek görkemli bir tören ile nişanlandı. Efeler’deki Kaanbey Çiftliği Kır Düğün Bahçesi’nde düzenlenen törene MHP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyesi Burak Pehlivan, AK Parti Aydın İl Başkanı Av. Ömer Özmen, Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, parti yöneticileri, iki ailenin akrabaları ve dostları katıldı. Elmas ve Şimşek aileleri, davetleri kapıda karşılayarak yakından ilgilendi. Mutlulukları gözlerinden okunan Murat ve Seçil çiftinin nişan yüzüklerini,  MHP MYK Üyesi Burak Pehlivan ve iki partinin il başkanları takarken, genç çifte evlilik yolunda tebrik ederek mutluluklar diledi. Genç çift nişan merasiminde çalan şarkılar eşliğinde gece geç saatlere kadar gönüllerince eğlendi. Nişan sonrası, genç çift tebrikleri kabul etti. Öte yandan, Murat ve Seçil çiftinin düğün tarihi ise önümüzdeki günlerde belli olacağı bildirildi.

KARTEL SİGORTA

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.