• AYREF
AYDIN HABERLERİ Haber Girişi : 09 Mayıs 2022 15:14

Çetindoğan’dan gövde gösterisi

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına (AYESOB) yeniden aday olan mevcut başkan Selahittin Çetindoğan, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek destek istedi.

AYESOB’da 15 Mayıs’ta olağan genel kurul heyecanı yaşanacak. Kongre öncesi Efeler’deki Aymira Hotel’de üyelerle bir araya gelen Mevcut Birlik Başkanı Selahittin Çetindoğan, kahvaltının ardından açıklamalarda bulundu.

KARTEL SİGORTA

Geçtiğimiz ay hayatını kaybeden Söke Bakkallar Odası Başkanı Metin Mutafoğlu’nu yad ederek konuşmasına başlayan Çetindoğan, göreve gelen yeni yönetime başarı diledi. Esnaf ve sanatkarlara seslenen Çetindoğan, “Her zaman bir olacağız, ben olmayacağım dedik. Bugüne kadar da ben, hep biz oldum. Hiç kimseye negatif davranmadım, herkese pozitif davrandım. Herkesi çok sevdim. Elbette ki hatalarımız vardır. Hatasız kul yok. Hatalarımızı düzeltmeye çalıştık. İnsanoğluyuz, beşer şaşarız.” diye konuştu.

“BAŞARILI OLDUK”

Kendisi ve ailesi hakkında yapılan haberlerle ilgili açıklamalarda bulunan Çetindoğan, “Bu haberlerle ilgili gerçeği var, gerçeği olmayanı var. Bunu 15 Mayıs’taki genel kurulda bütün delegelerimize anlatacağız. İki sene boyunca çok yoğun bir pandemi dönemi yaşadık. Bu pandemi döneminde elimizden geldiğince bizim görevimiz, bu arkadaşlarımızın, bu esnaflarımızın, sanatkarlarımızın dertlerini basın yoluyla Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu yoluyla, milletvekilleri yoluyla, Vali bey ile belediye başkanları ile kaymakam bey ile pandemi kurulu başkanıyla elimizden geldiğince çözmeye çalıştık. Başarılı olduk. Bazı yerlerde başarılı olamamışızdır ama dünya devletleri başarısız kaldı. O yüzden ben diyorum ki önümüzdeki dönem inşallah bir olacağız, beraber olacağız, esnaf ve sanatkarımızın hizmetkarı olacağız.” diye konuştu. Çetindoğan, programa katılan herkese teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.