Bulut Kimya'dan görkemli açılış

Bulut Kimya, yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi. Efeler ilçesi Zeybek Mahallesi Zeybek 4. Cadde No:11/B’de yapılan açılışa Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selahittin Çetindoğan, Aydın Tamirciler Odası Başkanı Hasan Eyefçi, Aydın İnşaatçılar ve Emlakçılar Odası Başkanı Alaattin Durmaz, Efeler Belediyesi Meclis Üyesi Altan Kemerci ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gelen misafirleri Bulut Kimya firma sahibi Salman Ağaç karşıladı. Açılış öncesinde vatandaşlara koronavirüs salgını nedeniyle maske ve dezenfektan dağıtımı yapıldı. Ayrıca açılışa katılan misafirlere sucuk ekmek ikamı da yapıldı.

 

 

İŞ YERİ AÇMAK HER BABAYİĞİDİN HARCI DEĞİL

Açılışa katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Ülken, "Bu iş Aydın ekonomisine katkı sunmak demek. Bu istihdam oluşturmak demek. Zor koşullarda yatırım yapmak, dükkân açmak her babayiğidin harcı değil. Bu nedenle Salman Ağaç kardeşimizi ve ailesini tebrik ediyorum. Allah işlerini bereketli kılsın. Aydın ilimize, kendisine kazançlar getirsin”

 

 

Çetindoğan ise yaptığı konuşmada, “Yıllarca sanayide gezip ürününü tanıttı ve bu günlere geldi. Kendisini tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Açılışta konuşan Bulut Kimya sahibi Salman Ağaç da katılan herkese teşekkür ederek Aydın’a hayır olması temennisinde bulundu. Ağaç, vatandaşların kendilerine Zeybek Mahallesi Zeybek 4. Cadde No:11/B adresinden ve www.bulutkimya.com.tr internet adresinden, instagram üzerinden bulut_kimya, Facebook'tan ve 0532 160 10 46 0256-226-69-32 numaralı telefondan ulaşabileceklerini söyledi.

 

  • 4 / 1

  • 4 / 2

  • 4 / 3

  • 4 / 4

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.