• AYREF
AYDIN HABERLERİ Haber Girişi : 24 Aralık 2021 13:58

Bu kez sahada değil kahvaltıda bir araya geldiler

Aydın'da futbolun parlayan yıldızı Efeler Spor'un başkanı, yöneticileri ve taraftarları; Aydın İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Spor Şube Müdürlüğü Bürolar Amirliği ekipleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

24 Aralık Cuma Günü sabah saatlerinde Efeler Belediyesi'ne ait Menderes Park'ta gerçekleşen kahvaltıda Spor Şube Müdürlüğü Bürolar Amiri Komiser Zafer Doğan yöneticileri ve taraftarları, pandemi süreci sebebiyle yürürlülükte olan  "deplasman yasağı" konusunda bilgilendirdi. Geçtiğimiz günlerde Efsane Aydınspor taraftar grubu Asi Kankalar'ı, sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesini içeren 6222 sayılı kanun hakkında bilgilendirme yapan Spor Şube Müdürlüğü Bürolar Amirliği ekipleri, deplasman yasağı konusunda taraftarlar arasında oluşan bilgi kargaşasını önlemek amacıyla Aydın Süper Amatör Ligi 9. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Efeler Spor'un taraftarlarıyla bir araya geldi.Spor Şube Müdürlüğü Bürolar Amiri Komiser Zafer Doğan tribün ve saha olaylarının olmaması ve Aydın iline yakışır bir seyirci proflinin olması gerektiği,ayrıca yönetici ve taraftar grupları liderlerinin üzerine büyük yük düştüğünü söyledi. Yöneticilerin ve taraftarların emniyet kuvvetlerine yardımcı olmaları gerektiğini ifade eden Komiser Doğan,daha bilincli hareket etmeleri gerektiği konusunda, detaylı bilgilendirme gerçekleştirdi.

MARATON KIRAATHANESİ

"Deplasmanda Takımızı Destekleyeceğimiz Günleri İple Çekiyoruz"

     Deplasman Yasağı uygulaması ile ilgili konuşan Efeler Spor Klüp Başkanı Bilge Ozan, " Taraftarlarımızla kol kola girip, deplasman müsabakalarında takımımızı destekleyeceğimiz günleri iple çekiyoruz.Malesef ülkemizde ve dünya da hayatımızın tam orta yerine giren Koronavirüs pandemisi her alanda olduğu gibi spor alanında da hayatımızı değiştirdi. Sağlığımız için mutlaka belirlenen kurallara uymamız gerekiyor.Bu konuda bizleri, taraftarımızı bilgilendiren Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Spor Şube Müdürlüğü Amirliği ekiplerine çok teşekkür ederiz.Umarım en kısa sürede Koronavirüs pandemisinden tamamen kurtuluruz."

Gerçekleşen kahvaltıya Spor Şube Müdürlüğü Bürolar Amiri Komiser Zafer Doğan, Efeler Spor Klübü Başkanı Bilge Ozan, Klüp Saymanı Levent Uygun, Klüp Yöneticisi Samet Beyter, Klüp Müdürü Levent Güngörenler, taraftar temsilciler, Nahit Kalak, Ceyhun Kartal, Coşkun Çakırca, Bülent Babayiğit, Veysel Özkan, Spor Şube Müdürlüğü Bürolar Amiri ekipleri ve çok sayıda taraftar katıldı.

KARTEL SİGORTA

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.