• AYREF
AYDIN HABERLERİ Haber Girişi : 15 Ocak 2022 13:31

Başkan Güngör’ün Aydın Sevinci

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Kahramanmaraşlı Kipaş Holding’in Aydın Söke’de inşa ettiği Avrupa’nın en büyük kağıt fabrikası için yapılacak olan açılış töreni öncesi açıklamalarda bulundu.

Başkan Güngör’ün Açılış öncesi yaptığı açıklamada “Türkiye’miz bir çok alanda ve sektörde yatırımlar yapıyor Kahramanmaraş’ımız kurtuluş mücadelesinin öncü şehri ama Kahramanmaraş’ımız Anadolu da hatrı sayılır bir yatırım potansiyeline sahip yatırım şehirlerinden biri. Şu an ihracatımız bir milyar doların üzerine çıktı, hamdolsun. Tüm yatırımcıları tebrik ediyoruz ve Allah razı olsun diyoruz. Kahramanmaraş’ımızın önmeli iş insanlarından Kipaş Holding, Aydın’da da bir yatırım yaptı. Bu fabrika, Avrupa’nın en büyük kağıt fabrikası olma özelliğine sahip. Bu yönü ile bizleri gururlandırıyor biz tabiki Kipaş Holding ailesini tebrik ediyoruz ve başarılar diliyoruz. Aydınımızda açılıcak olan tesisin hem ülkemize hemde milletimize hayırlı olmasını diliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında bu açılışa teşrif etmesi bizlerle beraber olması ayrı bir gurur bizim için. Bu tip yatırım girişimlerinde sayıların çoğalmasını istiyoruz dedi.”

KARTEL SİGORTA

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.