GENEL Haber Girişi : 19 Eylül 2023 10:33

Başkan Günel: “Aramıza nifak sokanlara itibar etmeyin”

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Balıkçı Kahvesi ile ilgili bir takım kesimler tarafından gündemde tutulmaya çalışılan konulara son noktayı koydu.

KARTEL SİGORTA

İsmail Ümit Dilşen   
AYDIN (İHA) - Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Başkan Ömer Günel, balıkçı esnafına olan birlik çağrısını yineledi.  

Başkan Ömer Günel’in açıklaması şu şekilde:   

“Değerli balıkçı esnafı hemşehrilerim, yerel seçimlere yaklaştığımız şu günlerde üzülerek görüyorum ki bir takım kişiler, gizli siyasi emelleri ve şahsi rantları için suni gündemler oluşturarak aramıza nifak sokmaya çalışmaktadır. Sadece çözümsüzlük üreten ve yıllarca sürecek kaosa neden olan bu kısır döngülerden beslenen kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Tek amacım, dün olduğu gibi yarın da sizlere hak ettiğiniz en doğru ve en kaliteli hizmeti vermektir. Size söz verdiğimiz, belediye meclis kararı ile de resmileştirdiğimiz ve ruhsat-proje gibi süreçlerini de tamamladığımız tesisin yapımına sezon sonunda başlayacağız. Yeni ve modern hizmet binanız sizlere şimdiden hayırlı olsun. Bereketli ve bol kazançlı bir balık sezonu diliyorum”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.