AYDIN HABERLERİ Haber Girişi : 27 Ağustos 2021 20:15

Aydın Yüksek Teknoloji Koleji’nden Efelerspor Futbol Okulu’na tatlı ziyaret

Özel Aydın Yüksek Teknoloji Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Suat Erez, 9 yaşındaki oğlu Mirhat Doğu Erez’in eğitim gördüğü Efelerspor Futbol Okulu çalışmalarını ziyaret ederek, antrenmanda öğrencilere baklava ikram etti.

Aydın’ın Efeler ilçesinde öğrencilerine verdiği kaliteli eğitim ve sunduğu tesis imkanları ile ön plana çıkan Efelerspor Futbol Okulu, yaz dönemi çalışmalarına devam ediyor. Efeler’deki Efelerspor Alt Yapı Tesisleri’nde, Alt Yapı Sorumlusu Emre Doğan gözetiminde yapılan futbol okulu çalışmalarına, Aydın’ın önde gelen okullarından Özel Aydın Yüksek Teknoloji Koleji’nin Yönetim Kurulu Başkanı Suat Erez, Okul Müdürü Hüsamettin Bilgili ile birlikte ziyaret etti.
9 yaşındaki oğlu Mirhat Doğu Erez’in de Efelerspor Futbol Okulu’nda temel futbol eğitimi aldığını belirten Aydın Yüksek Teknoloji Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Suat Erez, gençlere hitaben konuşmasında, “Dünyada spor branşlarında en gözde olan futboldur. Ben de eski bir futbolcu olarak sizler gibi sahalarda yetiştim. Başarılı bir futbolcu olmak istiyorsanız çok çalışmanız ve kendinize hedef koymanız gerekiyor. Efelerspor, futbolcu olmak için her türlü olanaklarını sizlere sunuyor. Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Atay’ın da siz gençlere ne kadar önem verdiğini sunduğu tesis imkanları ile bir kez daha görmüş olduk. Ben de oğlumu gönül rahatlığı ile Efeler Futbol Okulu’na gönderiyorum. Verilen eğitimlerden de son derece memnunum. Bir sporcu velisi olarak bu imkanları sunan Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Atay’a teşekkür ediyorum. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Biz de okul olarak spora ve sporun her dalına önem veriyoruz. Futbol, basketbol, voleybol ve okçuluk branşlarında takımlar çıkaracağız” dedi. 
Başkan Erez, konuşmasının ardından, öğrencilere bir tepsi baklava ikram ederek, çalışmalarda başarılar diledi.

KARTEL SİGORTA

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.