• AYREF
  • AKIN YANGIN AGS
  • GÜZELHİSAR OSGB
  • KARTEL SİGORTA
AYDIN HABERLERİ Düzenleme Tarihi : 19 Kasım 2020 13:52 Haber Girişi : 19 Kasım 2020 14:06

Aydın'da Atatürk Özel Eğitim Meslek Okulu'ndan günlük 25 bin maske üretimi

Aydın Atatürk Özel Eğitim Meslek Okulu günlük 25 bin adet maske üretimi ile resmi kurum ve vatandaşların ihtiyacı doğrultusunda yerli ve milli üretime destek oluyor.
Aydın'da Atatürk Özel Eğitim Meslek Okulu'ndan günlük 25 bin maske üretimi

Korona virüsün ülkemizde görüldüğü ilk günden bu yana mesleki eğitim veren liselerde maske, dezenfektan, tulum ve siperlik gibi sürekli ihtiyaç haline gelen sağlık malzemelerinin üretimi için seferberlik başlatılmıştı. Bu amaç doğrultusunda Aydın Atatürk Özel Eğitim Meslek Okulu da üretime destek oluyor.

Bulut Avm\

 

Yapılan girişimler sonucunda Aydın'da orta mahallede yer alan Atatürk Özel Eğitim Meslek Okulu'da maske üretimi ile Aydın'lıların maske ihtiyacına çözüm sağlanıyor. Okul personelleri tarafından 5 makine ile günlük 25 bin civarında gerçekleştirilen maske üretimi resmi kurumlar ve vatandaşların da ihtiyacının giderilmesini sağlamakta. Ayrıca okul tarafından çocuklar için özel baskılı Çocuk Maskeleri de satışa sunulmuş durumda. Çocuk & Yetişkin maskeler için belirtilen fiyat ise 25 Türk Lirası. Kutularda ise 50 adet maske bulunuyor.

 

"GÜVENLİ VE YERLİ ÜRETİM"
Milli gelire destek olmak maksadıyla üretilen maskeler, sterilizasyon makinesinden geçirilerek kullanıma sunuluyor. "Her yerden maske alınmaz" uyarısında bulunan uzmanların da uyarılarını dikkate alarak, güvenle satın alabilecekleri ve yerli ve milli üretim hamlesine destek olabilecekleri maskelere ulaşmak için; Aydın Tekstil arazisinin arkasında bulunan Atatürk Özel Eğitim Meslek Okulu'nu ziyaret edebilir, detaylı bilgiye ulaşmak için 0256 213 78 02 - 0506 357 11 57 numaralı telefonlardan irtibat kurabilirsiniz. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.