• AYREF
  • ECUMASTERS AYDIN
SPOR Haber Girişi : 23 Kasım 2021 20:06

‘Alkollü değilim’ deyip, ‘Akbaba’ göndermesi yaptı

 

MARATON KIRAATHANESİ

Aydın Büyükşehir Belediyespor’da kendisinin yerine göreve gelen Tevfik Ata Tekin’e ateş püsküren Antrenör Mustafa Ünlü, sosyal medya hesabından üstü kapalı olarak ‘Alkollü değilim’ diyerek TÜFAD Aydın Şubesi ve Tekin’e ‘Akbaba’ göndermesi yaptı.

 

Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 3. Grup ekiplerinden Aydın Büyükşehir Belediyespor’da ligin ikinci haftasında görevi bırakan Antrenör Mustafa Ünlü, yönetim kurulunun taktiri ile kendisinin yerine göreve getirilen Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Aydın Şube Başkanı Tevfik Ata Tekin ve derneğe sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Sosyal medya hesabından üstü kapalı olarak Teknik Direktör Tevfik Ata Tekin’e gönderme yapan Ünlü’ye Nazilli’den Antrenör Utku Duru ve Yıldızgücüspor Yöneticilerinden Önder Şimşek paylaşıma yorumlarla destek verdi.

‘AKBABA’ GÖNDERMESİ

Mavi-beyazlıların başında iki maça çıkan ve 3 puan toplayan Tekin'e ilk puan kaybında ateş püsküren Ünlü’nün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu sözler yer aldı;

“TÜFAD demek; Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Demektir! TÜFAD yönetiminin görevi ise antrenörlerin (üyelerinin) haklarını korumaktır! Benim bildiğim… Peki bizdeki TÜFAD’ın görevi nedir? Çalışan antrenörlerin yerine geçebilmek için gagalarıyla kazmaktır. Bir de üstelik o kadar başarılıdır ki 450 dakikada 2 gol atıp, 7 gol yiyip, 0 puan -7 averajla utanmadan aramaktır. Akbaba o kadar bilimseldir ki takımın bütün hazırlık maçlarını dahi gelip gözetler. Gerçi akbabanın yüzü ufacıktır ki nasıl utansın? Akbaba ve yavrusu bakın size yine iyilik yapıyorum bunu da anlamazsınız

“ALKOLLÜ DEĞİLİM”

Hatta size söz bırakmam seni kampanyası bile başlatacağım. Akbaba türünün özelliklerini araştırırken bir yerde okudum. Hayatta olmazsa olmazı dürüstlükmüş. Akbaba ne kadar dürüstsün göreceğiz hep birlikte. Akbaba kendi kuş türünden olan kumru yemeyi de sevmez. Akbaba olabilirsin lakin kartalla savaşmamışsın bunu unuttun sen. Kartallar yalnız uçar ve iyiler mutlaka kazanır. Alkollü değilim. Hiçbir siyasi parti üyesi değilim. Hayatımda hiç sigara içmedim. Yapılan kalleşliğe karşı göğsünü gere gere tek başına savaşacak biriyim işte meydan.”

KARTEL SİGORTA

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.