• AYREF
  • ECUMASTERS AYDIN
AYDIN HABERLERİ Haber Girişi : 03 Mayıs 2021 12:24

Acar Kurukahve yasaklarda hizmete devam ediyor

Aydın'da 1985 yılından bu yana hizmet vermeyi sürdüren Acar Kahve ise yasaklarda müşterilerine hizmet vermeyi sürdürüyor.

Pandemi sebebiyle yaşanan vaka sayılarındaki artış sebebiyle uygulanan sokağa çıkma yasakları öncesinde pek çok vatandaş pazarlara ve kahve satan işletmelere akın etmişti. Acar Kurukahve ise yasaklar boyunca hizmet vermeye devam edeceklerini bildirdi.

Bulut Avm

 

"DAMAK TADINA UYGUN KAHVELER"
Aydın halkına yıllardır özenle hizmet vermeyi sürdüren Acar Kurukahve sahibi Mehmet Acar yasaklar süresince müşterilerine hizmet vermeye devam edeceklerini bildirerek; "Müşterilerimiz ile aile gibiyiz. Aydın halkı için damak tadına uygun, lezzetli kahveler sunuyoruz. Pandemi sebebiyle alınan tedbirlere tam olarak uymaya gayret gösteriyoruz. Alınan yasak kararları sonrasında da işletmemiz Aydınlılara hizmet vermeye devam edecektir. Tüm Aydınlılara gönül rahatlıyla içebilecekleri, damak tadına uygun kahvelerimizi denemelerini öneriyoruz. En kısa sürede Korona virüs ile vedalaşmak dileğiyle, sağlıklı günler dileriz" açıklamalarında bulundu.

KARTEL SİGORTA

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.